2. - 3.8. 2019
Trenčianske Bohuslavice

listky-original

ZAKOVIC FOREVER

fcb-profil_foto-original

Pridaj foto

Info

Pokyny

Otvorenie areálu

V piatok sa dvere festivalu otvoria o 15:00 a zatvoria v nedeľu o 12:00.

 

Stanovanie

Stanová dedinka sa nachádza oproti areálu festivalu, cez cestu. Je zadarmo. Budú v nej umiestnené sprchy, chemické toalety, cisterna s pitnou vodou a bufety s občerstvením. Ak máte radi náš festival a radi sa cítite príjemne, prosíme vas, dodržiavajte poriadok v stanovej dedine :)  K dispozícii bude aj stanová dedinka EXTRA. Viac info o nej v predpredaji lístkov na www.predpredaj.sk

 

Parkovanie

Parkovisko je umiestnené cca 200 m od areálu smerom na Bošácu na upravenej časti poľa. Parkovanie pred areálom je zakázané. Parkovanie je zdarma.

 

Identifikácia / náramky

Každý návštevník festivalu dostane pri vstupe označenie formou náramku na ruku, ktorý je neprenosný a pri akomkoľvek poškodení /roztrhnutí/ sa stáva neplatným. S roztrhnutým označením nebude návštevník vpustený do areálu. Služba SBS môže námatkovo kontrolovať náramky aj počas priebehu akcie a návštevníka bez označenia vykázať.

 

Hygiena

Chemické záchody budú rozmiestnené vo festivalovom areále aj v stanovej dedinke, v penzióne sú k dispozícii kamenné toalety s pitnou vodou. Sprchy sa nachádzajú v stanovej dedinke spolu s cisternou s pitnou vodou. Pri chemických toaletách v priestore festivalu budú umiestnené umývadlá taktiež s pitnou vodou.

 

Odpad

K dispozícii budú špeciálne smetné koše umiestnené v celom priestore festivalu a v stanovej dedinke, ktoré budú pravidelne vynášané. V rámci čistoty a spríjemnenia prostredia poprosíme vyhadzovať odpad do týchto nádob.

 

Občerstvenie

Občerstvovacie stánky budú umiestnené ako každoročne v jednom komplexe naľavo od vstupu a funkčný bude aj bar v penzióne. Ďalšie stánky budú v stanovej dedinke. K dispozícii bude taktiež FERNET bar s miešanými nápojmi.

 

Deti

Najmladší návštevníci majú voľný vstup do 10 rokov.

 

Kúpanie

5 km od Trenčianskych Bohuslavíc v Novom Meste sa nachádza rekreačný areál Zelená Voda, kde je možné kúpanie v prírodnom jazere.

 

Pokyny pre návštevníkov

Na festival je zakázané vnášať zbrane, sklenené nádoby, plechovky, dáždniky a iné nebezpečné predmety, toxické a omamné latky. Ďalej je zakázané fotografovanie / výnimkou sú osobné digitálne fotoaparáty a telefóny / a zhotovovanie audio-video záznamov v priebehu akcie. Strážna služba môže prevádzať osobné prehliadky pri vstupe do areálu. Festival sa koná za každého počasia s výnimkou prírodných katastrof.
Trenčianske Bohuslavice a okolie Trenčianske Bohuslavice sa rozprestierajú v krásnom prostredí Bošáckej doliny pri ústi potoka Bošáčka do Váhu,asi 7 km od Nového mesta nad Váhom v nadmorskej výške 198 m. n. morom. Vstup do obce z južnej strany lemuje Turecký vrch (345 m.n.m.) ktorý je prírodnou rezerváciou so vzácnymi druhmi teplomilných rastlín a živočíchov. Zo severnej časti chráni Trenčianske Bohuslavice hrebeň Hájnica (341 m.n.m.) s pomerne bohatým výskytom Hlaváčika jarného (Adonis vernalis L.) a nádhernou pastvinou z ktorej je možné pri dobrej vyditeľnosti vzhliadnuť mesto Trenčín alebo hrad Beckov. V obci sa v Barokovej kaplnke Panny Márie nachádza jeden z najzachovalejších a najznámejších organov na Slovensku na ktorom sa donedávna nahrávalo množstvo organových koncertov klasickej hudby. Z praktického hľadiska sa v obci nachádza pošta, dva obchody so zmiešaným tovarom, tri krčmy (Krčma pod orechom, miesto konania festivalu ®ákovic open), železničná stanica, autobusová zastávka ako aj rybník a futbalové ihrisko. V okolí obce je možnosť podniknúť veľa výletov, či už do Trenčína, Trenčianskych Teplíc alebo na 25 km vzdialenú Veľkú Javorinu (hranica s Českou republikou). V blízkosti (5 km) sa nachádza aj známe rekreačné stredisko Zelená voda.