20 - 21.7.2018
Trenčianske Bohuslavice

listky-original

ZAKOVIC FOREVER

fcb-profil_foto-original

Pridaj foto

News

Funky sme asi ešte nemali, že? Tak MONKEY BUSINESS
08.02.2010

Partia okolo Romana Holého sa premiérovo príde ukázať do našich Trenčianskych Bohuslavíc a prinesie so sebou veľkú nálož kvalitného funky. Najlepšia česká a už aj svetovo uznávaná kapela v tomto žánri, má dokonale prepracovanú pódiovú šou a ich koncerty nenechajú nikoho len tak postávať "opodál". Uvidíme teda na vlastné oči ako sa robí "monkey business".

Čo máme nového...
04.02.2010

Takže čo sa deje. Vstupenky na festival sa začali už predávať aj u Maroša Žákovica v Penzióne... momentálne sa dokončuje hudobný program, prvé mená zverejníme v pondelok... ako sme už spomínali, opäť budeme spolupracovať s FM_kom, lineup ich stanu sa rovnako napĺňa... spustili sme aj udalosť na facebooku, takže aj tam nám môžete posielať vaše návrhy, postrehy, vylepšenia a vlastne všetko, čo vá...

Akciová cena iba do konca januára!!!
12.01.2010

Úspešne sme spustili predpredaj vstupeniek na letný festival, chceme upozorniť, že v tomto roku sme trošku zmenili postupnosť zdražovania lístkov. Akciová cena 14 euro platí iba do konca januára, potom v priebehu februára a marca si budete môcť vstupenky zakúpiť za 16 eur a v apríli sa upraví cena na 18 eur, ktorá bude platiť až do 23.júla.

Žákovic Open 2010!
08.01.2010

Začína sa nám nový rok a my sme už v plnej príprave na jubilejný 10. ročník Žákovicu. Pracuje sa na programe a samozrejme sa budeme snažiť aj čo- to vylepšiť. Tešíme sa teda na leto, veríme, že si opäť pripravíme čo najkrajšie zážitky. Predpredaj vstupeniek zahájime každu chvíľu v siei Ticketportál a na www.hudba.info. V januári si budete môcť zakúpiť permanentky za 14 eur.