2. - 3.8. 2019
Trenčianske Bohuslavice

listky-original

ZAKOVIC FOREVER

fcb-profil_foto-original

Pridaj foto

News

Čo máme nového...
04.02.2010

Takže čo sa deje. Vstupenky na festival sa začali už predávať aj u Maroša Žákovica v Penzióne... momentálne sa dokončuje hudobný program, prvé mená zverejníme v pondelok... ako sme už spomínali, opäť budeme spolupracovať s FM_kom, lineup ich stanu sa rovnako napĺňa... spustili sme aj udalosť na facebooku, takže aj tam nám môžete posielať vaše návrhy, postrehy, vylepšenia a vlastne všetko, čo vá...

Akciová cena iba do konca januára!!!
12.01.2010

Úspešne sme spustili predpredaj vstupeniek na letný festival, chceme upozorniť, že v tomto roku sme trošku zmenili postupnosť zdražovania lístkov. Akciová cena 14 euro platí iba do konca januára, potom v priebehu februára a marca si budete môcť vstupenky zakúpiť za 16 eur a v apríli sa upraví cena na 18 eur, ktorá bude platiť až do 23.júla.

Žákovic Open 2010!
08.01.2010

Začína sa nám nový rok a my sme už v plnej príprave na jubilejný 10. ročník Žákovicu. Pracuje sa na programe a samozrejme sa budeme snažiť aj čo- to vylepšiť. Tešíme sa teda na leto, veríme, že si opäť pripravíme čo najkrajšie zážitky. Predpredaj vstupeniek zahájime každu chvíľu v siei Ticketportál a na www.hudba.info. V januári si budete môcť zakúpiť permanentky za 14 eur.

Štastné a veselé Vianoce
24.12.2009

Príjemné prežitie Vianočných sviatkov, vela pokoja a muziky vám praje tým festivalu Žákovic open.
«« na začiatok « naspäť [ 90 / 90 ] ďalej » na koniec »»